Wiadomości branżowe

?DobraNoc ATM? ? 11 maja emisja drugiego odcinka!

W najbliższą niedzielę 11 maja o godz. 22.00 ATM Rozrywka wyemituje kolejny odcinek nowego, autorskiego programu ?DobraNoc ATM?. Gościem specjalnym będzie Antek Królikowski, który opowie o swoich nowych pasjach – kaligrafii i układaniu kwiatowych kompozycji. Tylko w ?DobraNoc ATM?, pierwszy wywiad pokazujący zaskakującą metamorfozę tego młodego aktora i celebryty. Wytłumaczone zostanie też zjawisko gender.

W drugim odcinku 20 ? minutowego codziennego programu śniadaniowego, puszczanego raz w tygodniu w paśmie nocnym, jak zwykle, zwykłe rozmowy z gościem specjalnym i stałe kąciki tematyczne.

Geek Rafał, gospodarz kącika komputerowego tradycyjnie coś będzie usiłował – tym razem poderwać (jakąkolwiek) kobietę. Wróż Aleksiej wyjątkowo porzuci przepowiadanie przyszłości dzwoniącym, na rzecz hardkorowej czarnej magii i bardzo przydatnego w życiu przepisu, jak z kurczaka zrobić laleczkę voodoo.

Program rozpoczną jak zwykle, zwykłe wiadomości ? m.in. o cyborgu na mistrzostwach piłkarskich w Brazylii i amerykańskim chłopcu, który zderzył się z meteorytem.

W programie zaprezentowane zostaną bardzo ciekawe rozmowy ? z wynalazcą rzeczy już wynalezionych (w tej roli Antek Królikowski) oraz ze stręczycielem idealistą, który wreszcie wytłumaczy zjawisko gender. Polecamy też, wybitnie intelektualną dyskusję dwóch kobiet skutych łańcuchem.

W kolejnym stałym punkcie show, ?Prognozie pogody równych szans?, karzeł i jego, utrudniona z powodu wzrostu, prognoza dla północnej części kraju. Przy okazji nasuwa się pytanie o to, co ważniejsze, równe szanse dla wszystkich, czy niedoinformowanie mieszkańców Pomorza o ewentualnych wichurach?

?DobraNoc ATM? w ATM Rozrywka, w niedziele o 22.00. Powtórki zaplanowane są na soboty o tej samej porze. ?DobraNoc ATM? to telewizyjny show jakiego jeszcze nie było. 20-minutowe odcinki ?telewizji śniadaniowej? na dobranoc, nawiązują do formuły programu Saturday Night Live?, wykorzystując gwiazdy ?Stand ? up Polska? i środki zarezerwowane dla prześmiewczych ?roastów?. Program emitowany o 22.00 zawiera elementy, które mogą szokować?

W roli prowadzącej ? Anny Kuligowskiej występuje Joanna Opozda. Współprowadzący to Piotr Skrzypczak. W tej roli Krzysztof Unrug, a także Hubert Urbański.

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy