Wiadomości branżowe

Dawid Kwiatkowski i Patryk Kumór ? transmisja live z Young Stars Festival tylko na NuPlays!

26 kwietnia, w poznańskiej Hali Arena, odbędzie się Young Stars Festival – pierwsze i jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, skierowane do młodzieży i przez młodzież współtworzone. To nowy projekt wytwórni My Music, który ma na celu promowanie artystów młodego pokolenia. Koncerty dwóch z nich ? Dawida Kwiatkowskiego i Patryka Kumóra, można będzie obejrzeć na żywo na NuPlays.

Festiwal Young Stars to wydarzenie szczególne na skalę całego kraju. Impreza skierowana jest głównie do młodzieży i przez młodzież jest współtworzona. Oprócz znanych artystów, na scenie wystąpią również debiutanci, wybrani przez wytwórnię My Music.

Fanów dwóch młodych wykonawców, Dawida Kwiatkowskiego i Patryka Kumóra, z pewnością ucieszy fakt, że ich koncerty można będzie obejrzeć na żywo w internecie, nie wychodząc z domu, na ekranie komputera lub telewizora – dzięki transmisji live dostępnej na NuPlays.

Transmisja koncertów rozpocznie się o godzinie 19:30 i potrwa do godziny 21:30.
Bilety w cenie 12,90 zł (w pakiecie razem z MP3 z utworem Płomień) są dostępne na stronie: http://nuplays.pl/artist/23553/young-stars

Dawid Kwiatkowski jest bez wątpienia największą gwiazdą Young Stars Festival. Ten cieszący się ogromną popularnością młody człowiek swój pierwszy album o tytule ?9893? wydał zaledwie w ubiegłym roku i szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując dziesiątki tysięcy fanów w całym kraju, tym samym wyprzedając na pniu dwie trasy koncertowe liczące 50 koncertów. Jest pierwszym debiutantem w historii branży muzycznej, którego płyta uzyskała status złotej na trzy tygodnie przed sklepową premierą. Obecnie Dawid pracuje nad akustyczną płytą, która będzie reedycją 9893 i trafi do sklepów już w maju.

Patryk Kumór, drugi młody artysta, którego koncert będzie można obejrzeć na NuPlays, z muzyką związany jest od dzieciństwa, zaczynał grając na fortepianie i zdobywając wiele nagród w ogólnopolskich konkursach. Co ciekawe, później jego ścieżki skrzyżowały się z muzyką blackmetalową oraz progressive metal. W szeroko rozumianej muzyce popowej zadebiutował w 2010 roku singlem Hold Me Now, ale na prawdziwy debiut musiał poczekać jednak kolejne dwa lata, do roku 2012, kiedy to wraz z Adamem Kamińskim wyprodukował utwór ?Milion? a w 2013 roku ?Zamach?.

Bilety na Young Stars Festival można kupić na stronie: https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=82789 oraz w salonach Empik. Do wyboru zostały dwa rodzaje biletów: Be Young Star za 66 zł oraz Golden Young Star za 129 zł, bilety Diamond wyprzedały się na ponad miesiąc przed imprezą.

Więcej informacji o festiwalu znaleźć można na stronach:

http://www.youngstars.pl/
https://www.facebook.com/youngstarsprojekt
https://www.facebook.com/events/1429445763939620 

***

O NuPlays

NuPlays to internetowy serwis stanowiący połączenie internetowego sklepu z MP3 i platformy sprzedażowej dla artystów i wytwórni. Umożliwia sprzedaż muzyki oraz dowolnych gadżetów i usług z nią związanych: ubrań, CD, winyli, koncertów, usług i przedmiotów kolekcjonerskich.

Serwis umożliwia także odpłatne transmitowanie koncertów na żywo przez internet do fanów w dowolnym miejscu na świecie.

Dla artystów, którzy jeszcze nie mają swoich gadżetów, NuPlays udostępnia usługę NuPlays On Demand: koszulki, które produkują i dostarczają się same wprost do fanów!

Więcej informacji dostępnych jest na http://blog.nuplays.pl/ oraz http://nuplays.pl/

 

 

 

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy