Wiadomości branżowe

Burn Selector Festiwal – ostatni przystanek na letniej mapie festiwalowej MasterCard

Teaser

Już 6 i 7 września br. po raz pierwszy w Warszawie odbędzie się Burn Selector Festiwal. To wydarzenie będzie świętem nie tylko fanów muzyki elektronicznej i tanecznej, ale także wielbicieli elektronicznych płatności.  Podczas piątej edycji festiwalu za jedzenie, napoje i gadżety można będzie płacić w technologii bezstykowej MasterCard ? PayPass ?. Na uczestników czekają także upominki oraz atrakcje w specjalnej strefie MasterCard PayPass.

Burn Selector Festival jest szóstym w tym roku festiwalem, na którym można płacić zbliżeniowo i skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez MasterCard. Bezstykowe karty MasterCard PayPass to jedyna technologia płatnicza obowiązująca podczas wydarzenia. Za 3 potwierdzenia płatności dokonanych za pomocą MasterCard PayPass uczestnicy otrzymają wyjątkowe gadżety: latarki LED, składane maty, biodegradowalne chusteczki i pomadki ochronne.

Warszawski Tor Wyścigów Konnych Służewiec na dwa dni zmieni się w miasteczko festiwalowe. Podobnie jak na wcześniejszych festiwalach, powstanie specjalna strefa MasterCard PayPass. Wszyscy chętnibędą mogli uwiecznić festiwalowe emocje na zdjęciach zrobionych w fotokabinie, która stała się już popularną atrakcją festiwalową. Sklep MasterCard zaoferuje fanom nowoczesne gadżety do płatności bezstykowych oraz strefę z nowinkami technologicznymi.

?Od wielu lat wspieramy najważniejsze imprezy muzyczne w naszym kraju. Nie tylko staramy się ułatwić dokonywanie płatności ich uczestnikom, ale także uprzyjemnić im czas. Dzięki MasterCard PayPass mogą oni bawić się przez cały wieczór, wiedząc, że mogą szybko i bezpiecznie płacić za wszystkie produkty podczas swojego pobytu na festiwalu.? ? mówi Michał Skowronek, dyrektor zarządzający klastrem na Polskę, Ukrainę, Słowację i Czechy w MasterCard.

O MasterCard Worldwide:

MasterCard (NYSE:MA), www.mastercard.com, jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Produkty i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy  i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika. Śledź nas na Twitterze  @MasterCardNews, przyłącz się do dyskusji na Cashless Conversations Blog oraz zapisz się, aby otrzymywać najnowszy biuletyn.

 

 

 

 

 

Źródło MasterCard. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy