Przeboje Wiadomości branżowe

Best of X-Box ? premiera gier na konsole XBOX 360

W ubiegłym tygodniu odbyła się premiera najnowszych gier na konsole XBOX 360 firmy Microsoft. Goście zaproszeni na specjalny pokaz ?Best of X-Box? jako pierwsi mogli obejrzeć i spróbować swoich sił w grach Halo 4, Forza Horizon, Nike+

W ubiegłym tygodniu odbyła się premiera najnowszych gier na konsole XBOX 360 firmy Microsoft. Goście zaproszeni na specjalny pokaz ?Best of X-Box? jako pierwsi mogli obejrzeć i spróbować swoich sił w grach Halo 4, Forza Horizon, Nike+ Kinect Training, Dance Central 3 oraz Fable the Journey. Koncepcję, oprawę i produkcję wydarzenia przygotowała agencja Havas Engage Warsaw.

Impreza ?Best of X-Box? odbyła się w sali kinowej Domu Kultury Saska Kępa. Prezentacja gier miała charakter trójwymiarowego, dynamicznego teledysku, gdzie obraz wideo wzbogacony był przestrzenną oprawą świetlną. Odsłonę każdej z gier poprzedzało precyzyjnie wyreżyserowane widowisko osadzone w DNA danej gry. Pokaz poprowadził Marcin Dobrowolski, dziennikarz radia PiN.

O dobrą muzykę podczas nieoficjalnej części wydarzenia zadbał DJ Sunny, grając z towarzyszeniem live acts na saksofonie. Dodatkową atrakcją była obecność Master Chiefa ? kultowej postaci z gry Halo 4.

Premierowy pokaz został przygotowany i zrealizowany przez agencję Havas Engage Warsaw, której jedną z czterech kluczowych kompetencji jest event marketing. Agencja jest na liście dostawców usług eventowych firmy Microsoft na podstawie zawartej na rok umowy.

 

Havas Engage Warsaw

Havas Engage Warsaw specjalizuje się w akcjach aktywujących i angażujących konsumentów. Experience marketing, event marketing, shopper & retail marketing oraz graphic design to główne kompetencje agencji. Havas Engage Warsaw jest wielokrotnym zdobywcą nagród w konkursach branżowych. W 2011 roku zdobyła tytuł Agencji Roku w raporcie przygotowanym przez redakcję Media & Marketing Polska.

A to już wiesz?  Reportaże Dźwięków Marzeń

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy