Wiadomości branżowe

Bella Skyway Festival: konkurs fotograficzny

Teaser

Lubisz fotografować? Uważasz, że Toruń nigdy nie wygląda tak pięknie, jak podczas festiwalu światła? Uchwyć czar festiwalowych prezentacji! Czekamy na Twoje zdjęcia! Śledź naszego festiwalowego Facebooka i weź udział w konkursie!

Konkurs organizowany jest w ramach Bella Skyway Festival, którego głównym celem jest wzbogacenie krajobrazu kulturalnego Torunia poprzez świetlne przedstawienie dorobku artystycznego twórców z całej Europy, a także spojrzenie na sztukę w sposób niecodzienny, a zarazem fascynujący. Głównym celem konkursu fotograficznego jest wyłonienie autorów najlepszych zdjęć ukazujących Bella Skyway Festival.

Najważniejsze zasady

  1. Konkurs  fotograficzny jest otwarty  dla wszystkich osób pełnoletnich.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy  zrobione przez siebie zdjęcie (lub zestaw zdjęć), którejś z festiwalowych instalacji, bez podpisu na zdjęciu czy jakiegokolwiek znaku  wodnego, wraz z dołączonymi danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon) przesłać drogą elektroniczną na adres [email protected]Termin nadsyłania zdjęć upływa 25 września 2013 roku.
  3. Wyboru najlepszych zdjęć dokona Organizator Bella Skyway Festival informując o tym uczestników i zwycięzców konkursu do dnia 27 września 2013 roku za pomocą strony internetowej Bella Skyway Festival.

Nagrody w konkursie

  1. Nagrodą główną w konkursie jest kolacja o wartości 350 zł w Restauracji Luizjana w Toruniu(ul. Mostowa 10), do wykorzystania dla dowolnej liczby osób w terminie do 1 października 2013 roku.
  2. Nagrodami dodatkowymi jest pięć zestawów festiwalowych gadżetów  Bella Skyway Festival, do odebrania w siedzibie Organizatora Bella Skyway Festiwal, od dnia 27 września 2013 roku do dnia 1 października 2013 roku, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08.00 do 16.00.

 

Źródło Toruńska Agenda Kulturalna. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #atno   #audioteka   #epay   #jest   #nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp   #poprzez   #roku   #Serwis   #sieci   #www   #wydawnictwo czarne