Przeboje Wiadomości branżowe

Audiobooki na wyciągnięcie ręki dzięki epay

Od sierpnia wszyscy miłośnicy literatury mogą w prosty i wygodny sposób nabyć poprzez terminale epay w sieci detalistów kupon uprawniający do pobrania wybranego audiobooka z audioteka.pl. Serwis internetowy, z którym epay rozpoczyna współpracę jest jedynym w Polsce portalem oferującym możliwość kupowania, pobierania (poprzez GSM i WiFi) i słuchania audiobooków bezpośrednio na telefonach komórkowych i tabletach, poprzez mobilną aplikację.

Usługa będzie polegać na tym, że klient po uiszczeniu opłaty otrzyma e-voucher wraz z kodem z terminalu epay. Następnie na stronie www.audioteka.pl należy zalogować się i wpisać uzyskany kod, dzięki czemu zostaną aktywowane zakupione wcześniej środki na zakup wybranych przez siebie audiobooków. Za pośrednictwem terminali epay będą możliwe do zakupienia e-vouchery o wartościach: 9zł, 10zł, 30zł, 50 zł i 100 zł.   

– Rozpoczęcie współpracy z serwisem Audioteka.pl to kolejny krok w poszerzaniu oferty dostępnej za pośrednictwem terminali epay. Wydaje nam się, że to szczególnie dobra wiadomość dla osób, które nie lubią korzystać z płatności internetowych. Oprócz tego mechanizm operacji jest bardzo prosty, przejrzysty i prokonsumencki. Liczymy, że dzięki rozpoczętej współpracy zarówno audiobooki, jak i innowacyjne usługi oferowane przez epay będą zdobywać coraz większą popularność w Polsce – mówi Barbara Szewc Marketing Manager w epay Polska.

W ramach serwisu audioteka.pl dostępne są pozycje ponad 100 wydawców, w tym: ZNAK, Prószyński i S-ka, Świat Książki, BBC, Polskie Nagrania, Polskie Radio, Wydawnictwo Czarne, WSiP czy Fabryka Słów. Obecnie w ofercie serwisu audioteka.pl znajduje się ponad 1500 tytułów, a ponad 3000 jest w przygotowaniu.

Więcej informacji na stronach www.audioteka.pl i www.epaypolska.pl.                                    

***

Dodatkowe informacje

epay Polska – spółka należąca do Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ: EEFT), jest wiodącym w Polsce dystrybutorem elektronicznych doładowań kont telefonów komórkowych za pomocą terminali POS i bankomatów. Dodatkowo pod marką epay dostępne jest szerokie portfolio produktów i usług takich jak: karty do rozmów międzynarodowych VoIP, karty przedpłacone i podarunkowe, a także płatności kartą i płatności rachunków. Ponadto, na terminalach epay, dostępne są karty paysafecard oraz Ukash służące do płatności internetowych. 

Serwis audioteka.pl – Audioteka.pl jest własnością spółki AUDIOTEKA S.A. 100% akcji AUDIOTEKA S.A. należy do spółki K2 Internet S.A. (K2), Marcina Beme i funduszu inwestycyjnego GIZA VENTRUE CAPITAL w stosunku 40/40/20. K2 jest liderem w dostarczaniu produktów i usług w zakresie marketingu, nowych mediów i technologii w obszarze e-biznesu. K2 jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. GIZA VENTRUE CAPITAL jest międzynarodowym inwestorem, spółek technologicznych i start-upów z potencjałem ekspansji na rynek międzynarodowy. Marcin Beme pełni funkcję Prezesa Zarządu AUDIOTEKA S.A. Marcin jest przedsiębiorca. Marcin został w zeszłym roku wybrany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych do programu Polish High Fliers (http://polishhighfliers.pl/business/), który to program promuje Polskę za granicą jako kraj zdolnych i utalentowanych przedsiębiorców, naukowców i artystów. W tym roku magazyn BRIEF wymienia go jednym z 50 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie w Polsce. Również w tym roku Marcin został przez Internet Standard wybrany „Człowiekiem Roku Polskiego Internetu”.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Angry Birds   #dla   #jessic   #oraz   #piccadilly circus   #piccadilly circus london   #Reprezentacja Rumunii   #rovio   #Rovio Entertainment   #Samsung Electronics Co   #Smart