Wiadomości branżowe

ATM Rozrywka wprowadza pasmo filmowe

Począwszy od najbliższego weekendu ATM Rozrywka (ATM Grupa SA) będzie miała w soboty i w niedziele wieczorne pasmo filmowe.

Zaplanowano je od godz. 20 do 24. W ramach pasma widzowie zobaczą zagraniczne produkcje fabularne ? w najbliższych tygodniach będą to m.in. ?Wymarzona druhna?, ?Krwawy trop?, ?Idealne małżeństwo? czy ?Wielkie nic?.

Ponadto stacja przygotowała świąteczną niespodziankę dla dorosłych i dzieci. W Wigilię, o 20 godz. pokaże retransmisję koncertu ?FIK Kolęda, Kolęda? , który 21 grudnia odbędzie się w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. W koncercie organizowanym przez Fundację im. Ireny Kwiatkowskiej i Narodowe Centrum Kultury wezmą udział: Krystyna Tkacz, Jolanta Fraszyńska, Kacper Kuszewski, Grupa MoCarta, Mieczysław Szcześniak, Alicja Majewska, Zbigniew Wodecki, Jacek Wójcicki, Monika Dryl, Dorota Jarema oraz Dorota Miśkiewicz.

Po roku nadawania należąca do Grupy stacja ATM Rozrywka, podwoiła udział w grupie komercyjnej i grupie 4+. Podwoiła również liczbę widzów. W sierpniu br. ATM Rozrywka miała rekordowy w swojej dotychczasowej historii wynik w grupie komercyjnej 16-49 – średni udział stacji przekroczył 1 proc.* W analogicznym okresie ubiegłego roku ATM Rozrywka w grupie 16-49 miała 0,41 proc. udziału. Natomiast średni udział w grupie 4+ w sierpniu br. kanału ATM Rozrywka to 0,87 proc., W analogicznym okresie ubr. było to 0,41 proc.

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #cie   #Legii Cudzoziemskiej   #nie   #nimi   #omal   #osne   #pietrucha   #pinokio   #pojawi   #równie   #tki