Wiadomości branżowe

ABC VOD – nowy serwis dla dzieci debiutuje w Telewizji Osobistej Netii

Teaser

ABC VOD, pierwszy w Polsce subskrybowany serwis wideo na żądanie przeznaczony dla dzieci, ma swój rynkowy debiut na Netia Playerze. Serwis ten zapewnia nieograniczony dostęp do kilkuset odcinków ulubionych bajek i pewność, że wyświetlane treści są w pełni legalne i adekwatne do wieku dziecka.

Netia, która niedawno wprowadziła do swojej oferty Telewizji Osobistej nowe pakiety tematyczne (m.in. dwa pakiety kanałów przeznaczonych dla dzieci młodszych i starszych), teraz rozszerza wachlarz usług VOD o aplikację z treściami skierowanymi dla dzieci ? ABC VOD. To zupełnie nowa na rynku propozycja, przygotowana przez Galapagos Sp. z o.o., dystrybutora filmów Blu-ray i DVD.

Serwis ABC VOD dedykowany jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. W płatnej subskrypcji VOD udostępnia pakiet seriali i filmów już od 9,90 zł. Rodzice będą mieli gwarancję dopasowania oferty programowej do wieku swojej pociechy, a także możliwość kontroli rodzicielskiej. W serwisie nie jest przewidywana emisja reklam, nawigacja jest prosta i przyjazna a estetyka dopasowana do dziecięcych potrzeb.

Dzieci znajdą tu swoich ulubionych bohaterów – wśród wielu seriali dostępne będą bijące obecnie rekordy popularności, m.in. LEGO? Ninjago, LEGO? Chima, LEGO? Friends, My Little Pony: Przyjaźń to magia, Peppa czy Stacyjkowo. W ramach oferty znajdą się również pozycje takie jak Baranek Shaun i To Timmy, Małe Zoo Lucy czy SamSam.

?ABC VOD jest przeznaczony wyłącznie dla widzów w wieku 3-10 lat. Serwis został przygotowany z myślą o dzieciach począwszy od  projektu graficznego i kolorystyki, poprzez uproszczony sposób nawigacji, aż po starannie wyselekcjonowaną ofertę programową. Uważamy, że skierowana specjalnie do tej grupy wiekowej usługa istotnie wyróżni się na rynku?. ? powiedział Andrzej Łudziński, Prezes Galapagos.

?Wprowadzenie do oferty dziecięcego kontentu VOD jest kolejnym krokiem w udostępnianiu naszym abonentom kompleksowej oferty wideo. Naszym celem jest dostarczanie klientom różnorodnych pozycji programowych, zarówno w postaci kanałów linearnych, jak i serwisów z treściami na żądanie, tak, aby sami mogli decydować, w jaki sposób chcą oglądać swoje ulubione filmy i programy?. ? powiedziała Małgorzata Seck, Dyrektor ds. kontentu w Netii.

***

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

O Galapagos

Galapagos Sp. z o.o. to niezależna spółka dystrybucyjna na polskim rynku, specjalizująca się w sprzedaży DVD oraz Blu-ray z filmami Warner Bros. New Line oraz HBO. Firma jest również dystrybutorem na DVD filmowej oferty LEGO, Hasbro Studios, Aardman, Ludorum, wybranych seriali Telewizji Polskiej oraz wiodących producentów polskich.

 

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy