Wiadomości branżowe

100 lat dla TEDE! Transmisja live urodzinowego koncertu rapera do obejrzenia na NuPlays 27 lipca

Dziś przypadają 38 urodziny TEDE i po raz kolejny z tej okazji organizowany jest koncert z udziałem gości i artystów związanych z wytwórnią Wielkie Joł. Kto nie może pojechać do Mielna i 27 lipca odśpiewać 100 lat pod sceną, ma jeszcze opcję wykupienia streamingu koncertu ?#kurort_rolson? na platformie NuPlays.

Jacek Maciej Graniecki – tak naprawdę nazywa się TEDE, jeden z najbardziej znanych polskich raperów, osobowość telewizyjna, producent, przedsiębiorca. Od kilku już lat do Mielna zjeżdżają się fani najlepszego polskiego rapu. Drugi rok z kolei platforma NuPlays streamuje ten koncert i udostępnia opcję płatnego dostępu do transmisji. 

Aby zapewnić maksymalnie wysoką jakość przekazu, NuPlays użyje  czterech kamer, jakość dźwięku wyniesie 190kbps, wideo rozdzielczość 720×400 900kbps. To prawie jakby być na miejscu.

Koszt dostępu to 15 zł (lub 17,22 zł przy płatności SMSem).

Start transmisji o godz. 21:00, a jej przewidywany czas trwania: 270 minut. 

Tutaj znajduje się link do oferty:

http://tede.nuplays.pl/kurt_rolson

Wydarzenie na FB znajduje się pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/656013917768265/?fref=ts

 

***

O NuPlays

NuPlays to internetowy serwis stanowiący połączenie internetowego sklepu z MP3 i platformy sprzedażowej dla artystów i wytwórni. Umożliwia sprzedaż muzyki oraz dowolnych gadżetów i usług z nią związanych: ubrań, CD, winyli, koncertów, usług i przedmiotów kolekcjonerskich.


dostarczył infoWire.pl

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy